O nás

Studium v oboru, získaná praxe v zaměstnání a přibývající nápady na efektivnější a kvalitnější práci stály u první myšlenky otevřít si vlastní kancelář. Zaměřit se na konstrukci jednoúčelových strojů a zařízení bylo tím správným krokem. Na podzim roku 2013 jsme začali již pod hlavičkou Forcon solution s.r.o. pracovat na prvních vlastních zakázkách. Precizní práce, konkurenční prostředí i zdravé sebevědomí nás vedlo k dalšímu zásadnímu rozhodnutí, a sice vytvoření vlastního výrobního zázemí ve Větřkovicích, v okrese Opava.

Nyní tak poskytujeme komplexní služby v oblasti konstrukce a výroby jednoúčelových strojů a zařízení, poloautomatických pracovišť, zakázkové kovovýroby strojních dílů a svařovaných konstrukcí. Základními pilíři naší práce je komunikace, dodržování termínů a kvalita odvedené práce.

Řízení zakázek pro konstrukci, vedení obchodních zástupců a zaměstnanců, zajišťování dotačních titulů, či výstavbu výrobní haly a další rozvoj firmy drží pevně ve svých rukou Jirka Řehounek. Zajišťování výrobních zakázek, dodržování kvality i termínů při výrobním procesu dozoruje přísné oko Radima Matonohy.

Držíme se naší filozofie a ta nás posouvá dál. Z jedné myšlenky jsme vybudovali a stále budujeme úspěšně fungující firmu, která nabízí pracovní příležitosti zaměstnancům v širokém okolí. Rozšiřujeme výrobu, nakupujeme nové stroje a zařízení, v blízké budoucnosti představíme inovativní technologii výroby, jež v naší oblasti nemá konkurenci.

Zařízení vyrobená v naší firmě pracují v nepřetržitých provozech, což oceňují nejen naši dlouhodobí zákazníci, ale také noví, jež se na nás obrací na základě výborných referencí. Za úspěchy naší firmy stojí také zaměstnanci, na jejichž skvěle a odborně odvedenou práci se vždy můžeme spolehnout.

Historické milníky firmy Forcon solution s.r.o.:

2013 – založení společnosti původně jako konstrukční kancelář se zaměřením na konstrukci jednoúčelových strojů a zařízení

2015 – rozšíření výroby a přemístění do větších prostor ve Větřkovicích

2019 – modernizace a nákup nových technologických zařízení – vodní paprsek a další

2020 – zahájení výstavby vlastní výrobní haly

2021 – zahájení provozu nové haly.